Přihlásit do Extranetu Nederman

O Nederman

Skupina Nederman je světový lídr v oblasti ochrany a zlepšování pracovního prostředí.

Jako globální lídr v oblasti průmyslového odsávání a filtrace a využití surovin hrajeme hlavní roli v oblasti udržitelné a prosperující průmyslové výroby.

Mission and Vision

Eko-efektivita

Všechna naše řešení zahrnují péči o životní prostředí a péši o zdraví lidí s důrazem na zvyšování kvality výroby a zlepšování ekonomiky podniku, díky čemuž je výroba ekologicky přívětivá a ekonomicky efektivní. V naší vizi tyto přístupy kombinujeme do jednoho termínu: eko-efektivita.

Nederman má dlouhou historii

Společnost byla založena ve Švédsku v roce 1944 Philipem Nedermanem. Nederman se stal záhy průkopníkem ve vývoji systémů odsávání škodliv z pracovišť uvnitř budov, čímž chránil zdraví zaměstnanců a zlepšoval jejich pracovní prostředí. V roce 2010 koupila firma Nederman společnost Dantherm Filtration, čímž vznikla skupina, která převzala úlohu největšího světového výrobce zařízení pro zlepšování prostředí uvnitř i vně továren. Nederman také nabízí systémy pro optimální využití surovin, tj recyklaci odpadů, nakládání s odpady, dodávku médií na pracoviště apod.

Nederman nabízí kompletní řešení

Studie Plán Projekt
Instalace Zprovoznění
Trénink Údržba

Nederman pokrývá celý proces od studie a předprojektové přípravy, přes instalaci, řpedání a uvedení do provozu až po následný servis.

Zastoupení ve světě

Nederman má dceřinné společnosti v 30 zemích a obchodní zastoupení a certifikované distributory v dalších 30 zemích.

Výrobní a montážní závody
Dceřinné společnosti Nederman
Distributoři Nederman

 

 

Zastoupení Nederman