Přihlásit do Extranetu Nederman

Služby pro pracoviště

Zařízení pro zlepšování pracovišť, monitoring a efektivní využití surovin a médií.

Dobře zorganizovaná a prakticky vybavená dílna nebo výrobní závod šetří peníze, suroviny a lidské zdraví. Nederman nabízí kompletní a připravená zařízení pro zlepšení vašeho pracovního prostředí:

  • kabelové navijáky
  • hadicové navijáky na vodu, vzduch, elektrické přívody, maziva a kapaliny
  • prodlužovací ramena
  • balancery
  • monitorovací systémy pro dávkování olejů, maziv a kapalin

dodávky vody, vzduchu a elektřiny Dodávky vody, vzduchu a elektřiny na pracoviště

Stálé opotřebení zařízení pro dávkování surovin ohrožuje bezpečnost vašeho provozu a představuje riziko pro zdraví vašich zaměstnanců. Pravidelná výměna opotřebitelných součástí je nezbytní. Nabízíme kabelové a hadicové navijáky pro stlačený vzduch, vodu, kapaliny, maziva a elektřinu. Minimalizujte výpadky výroby a riziko zranění osob používáním navijáků Nederman.

Více informací

Autoservisy

Autoservisy

Nederman nabízí širokou škálu produktů a systémů pro všechny typy autoservisů, dílen a garáží.

dřevozpracující průmysl

Dřevozpracující průmysl

Obrábění dřeva (od zpracování surové kulatiny po výrobu nábytku) generuje velké množství pilin, prachu a dalšího dřevního odpadu. Nederman vyvinul celou řadu systémů pro nakládání s velkými množstvími těchto odpadů. Naše produkty zahrnují filtry, potrubní systémy, ventilátory, dopravníky, sila a automatické kontrolní systémy

Obrábění kompozitů

Obrábění kompozitů uvolňuje prach a částice, které jsou dostatečně malé na to, aby pronikaly hluboko do plic a penetrovaly kůží. Nejúčinnější způsob, jak se zbavit tohoto rizika je odsávat prach přímo od zdraje. Nederman je klíčovým hráčem s intenzivními zkušenostmi v návrhu a instalaci systémů pro odsávání prachu z plastů a kompozitů po celém světě.

Obrábění kovů Nederman

Obrábění kovů

Frézování, vrtání a broušení kovů produkuje kovové špony a třísky, které mohou ovlivňovat výrobu. Naše ekoefektivní řešení udrží vaše stroje a dílny čisté a bez špon a filtry olejové mlhy vyčistí vzduch od nebezpečných mikrokapének olejové mlhy. Systémy Nederman pro nakládání s kovovým odpadem a pro recyklaci chladících kapalin snižují náklady a zvyšují efektivitu výroby.

Odsávání výfukových plynů od hasičských vozidel a sanitek

Nederman nabízí perfektní řešení pro hasičské stanice, která plně odpovídají legislativě a normám. Jsme světlový lídr v odsávání od hasičských vozidel. Pomůžeme vám se vším - od plánování, přes instalaci a předání až po údržbu, servis a podporu. Máme za sebou více než 60 let zkušeností a více jak 100.000 instalací v hasičských stanicích po celém světě.

Hutě a slévárny

Řešení pro odsávání ve slévárnách - prach, dýmy a horké vzdušiny.

Řešení pro odsávání prachu, dýmu a horkých plynů pro čisté, bezpečné a efektivní prostředí ve slévárenství a hutnictví.

Odsávání od svařování Nederman

Svařování a dělení materiálu

Odsávání svařovacích dýmů a prachu a dýmu z termálního dělení materiálu laserem nebo plasmou pro bezpečné a efektivní svařovací procesy. Zařízení pro ochranu svářečů i ostatních pracovníků ve výrobě.